Corvallis Region
Oregon State 8, Holy Cross 2
Yale 5, Nebraska 1
Oregon State 11, Yale 0
Holy Cross 7, Nebraska 4 (Nebraska eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Yale vs. Holy Cross
Winner's Bracket
Oregon State vs. Yale/Holy Cross winner
================================
Clemson Region
Clemson 5, North Carolina-Greensboro 4
Vanderbilt 13, St. John's 4
Vanderbilt 9, Clemson 4
North Carolina-Greensboro 3, St. John's 1 (St. John's eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Clemson vs. North Carolina-Greensboro
Winner's Bracket
Vanderbilt vs. Clemson/UNC-Greensboro winner
================================
Long Beach Region
Long Beach State 6, San Diego State 0
Texas 3, UCLA 2
Texas 5, Long Beach State 3 (12 inn)
San Diego State 3, UCLA 2 (13 inn) (UCLA eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
San Diego State vs. Long Beach State
Winner's Bracket
Texas vs. Long Beach/San Diego winner
================================
Palo Alto Region
Stanford 10, Sacramento State 0
Cal State-Fullerton 13, BYU 2
Cal State-Fullerton 4, Stanford 1
BYU 6, Sacramento State 1 (Sacramento State eliminated)
Stanford 9, BYU 1 (BYU eliminated)
Cal State-Fullerton 4, Stanford 2 (Stanford eliminated)
Cal State-Fullerton advances to Super Regional
================================
Lubbock Region
Texas Tech 5, Delaware 2
Sam Houston State 5, Arizona 4
Texas Tech 6, Sam Houston State 0
Arizona 6, Delaware 5 (Delaware eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Arizona vs. Sam Houston State
Winner's Bracket
Texas Tech vs. Arizona/Sam Houston winner
================================
Tallahassee Region
Tennessee Tech 3, Florida State 1
Auburn 7, Central Florida 4
Auburn 5, Tennessee Tech 3
Florida State 6, Central Florida 1 (Central Florida eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Florida State vs. Tennessee Tech
Winner's Bracket
Auburn vs. Florida State/Tennessee Tech winner
================================
Hattiesburg Region
Southern Mississippi 8, Illinois-Chicago 7
South Alabama 6, Mississippi State 3
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Illinois-Chicago vs. Mississippi State
Winner's Bracket
Southern Mississippi vs. South Alabama
================================
Baton Rouge Region
LSU 15, Texas Southern 7
Southeastern Louisiana 12, Rice 6
LSU 11, Southeastern Louisiana 6
Rice 13, Texas Southern 6 (Texas Southern eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Southeastern Louisiana vs. Rice
Winner's Bracket
LSU vs. SE Louisiana/Rice winner
================================
Chapel Hill Region
Davidson 8, North Carolina 4
Florida Gulf Coast 10, Michigan 6
Davidson 2, Florida Gulf Coast 1
North Carolina 8, Michigan 1 (Michigan eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Florida Gulf Coast vs. North Carolina
Winner's Bracket
Davidson vs. FGCU/North Carolina winner
================================
Houston Region
Iowa 6, Houston 3
Texas A&M 8, Baylor 5
Texas A&M 3, Iowa 2
Houston 17, Baylor 3 (Baylor eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Iowa vs. Houston
Winner's Bracket
Texas A&M vs. Iowa/Houston winner
================================
Lexington Region
Kentucky 6, Ohio 4
North Carolina State 7, Indiana 6
North Carolina State 5, Kentucky 4
Indiana 11, Ohio 2 (Ohio eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Kentucky vs. Indiana
Winner's Bracket
North Carolina State vs. Kentucky/Indiana winner
================================
Louisville Region
Louisville 11, Radford 6
Oklahoma 7, Xavier 2
Louisville 11, Oklahoma 1
Xavier 3, Radford 1 (Radford eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Oklahoma vs. Xavier
Winner's Bracket
Louisville vs. Oklahoma/Xavier winner
================================
Fort Worth Region
TCU 9, Central Connecticut State 6
Virginia 6, Dallas Baptist 3
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Dallas Baptist vs. Central Connecticut State
Winner's Bracket
Virginia vs. TCU
================================
Fayetteville Region
Arkansas 3, Oral Roberts 0
Missouri State 6, Oklahoma State 5
Missouri State 5, Arkansas 4
Oral Roberts 14, Oklahoma State 6 (Oklahoma State eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Arkansas vs. Oral Roberts
Winner's Bracket
Missouri State vs. Arkansas/ORU winner
================================
Winston-Salem Region
Wake Forest 11, Maryland-Baltimore County 3
West Virginia 9, Maryland 1
Wake Forest 4, West Virginia 3
Maryland 16, Maryland-Baltimore County 2 (UMBC eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
West Virginia vs. Maryland
Winner's Bracket
Wake Forest vs. West Virginia/Maryland winner
================================
Gainesville Region
Florida 10, Marist 6
South Florida 9, Bethune-Cookman 1
Florida 5, South Florida 1
Bethune-Cookman 4, Marist 2 (Marist eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
South Florida vs. Bethune-Cookman
Winner's Bracket
Florida vs. USF/Bethune-Cookman winner
Oregon State 8, Holy Cross 2
Yale 5, Nebraska 1
Oregon State 11, Yale 0
Holy Cross 7, Nebraska 4 (Nebraska eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Yale vs. Holy Cross
Winner's Bracket
Oregon State vs. Yale/Holy Cross winner
================================
Clemson Region
Clemson 5, North Carolina-Greensboro 4
Vanderbilt 13, St. John's 4
Vanderbilt 9, Clemson 4
North Carolina-Greensboro 3, St. John's 1 (St. John's eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Clemson vs. North Carolina-Greensboro
Winner's Bracket
Vanderbilt vs. Clemson/UNC-Greensboro winner
================================
Long Beach Region
Long Beach State 6, San Diego State 0
Texas 3, UCLA 2
Texas 5, Long Beach State 3 (12 inn)
San Diego State 3, UCLA 2 (13 inn) (UCLA eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
San Diego State vs. Long Beach State
Winner's Bracket
Texas vs. Long Beach/San Diego winner
================================
Palo Alto Region
Stanford 10, Sacramento State 0
Cal State-Fullerton 13, BYU 2
Cal State-Fullerton 4, Stanford 1
BYU 6, Sacramento State 1 (Sacramento State eliminated)
Stanford 9, BYU 1 (BYU eliminated)
Cal State-Fullerton 4, Stanford 2 (Stanford eliminated)
Cal State-Fullerton advances to Super Regional
================================
Lubbock Region
Texas Tech 5, Delaware 2
Sam Houston State 5, Arizona 4
Texas Tech 6, Sam Houston State 0
Arizona 6, Delaware 5 (Delaware eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Arizona vs. Sam Houston State
Winner's Bracket
Texas Tech vs. Arizona/Sam Houston winner
================================
Tallahassee Region
Tennessee Tech 3, Florida State 1
Auburn 7, Central Florida 4
Auburn 5, Tennessee Tech 3
Florida State 6, Central Florida 1 (Central Florida eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Florida State vs. Tennessee Tech
Winner's Bracket
Auburn vs. Florida State/Tennessee Tech winner
================================
Hattiesburg Region
Southern Mississippi 8, Illinois-Chicago 7
South Alabama 6, Mississippi State 3
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Illinois-Chicago vs. Mississippi State
Winner's Bracket
Southern Mississippi vs. South Alabama
================================
Baton Rouge Region
LSU 15, Texas Southern 7
Southeastern Louisiana 12, Rice 6
LSU 11, Southeastern Louisiana 6
Rice 13, Texas Southern 6 (Texas Southern eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Southeastern Louisiana vs. Rice
Winner's Bracket
LSU vs. SE Louisiana/Rice winner
================================
Chapel Hill Region
Davidson 8, North Carolina 4
Florida Gulf Coast 10, Michigan 6
Davidson 2, Florida Gulf Coast 1
North Carolina 8, Michigan 1 (Michigan eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Florida Gulf Coast vs. North Carolina
Winner's Bracket
Davidson vs. FGCU/North Carolina winner
================================
Houston Region
Iowa 6, Houston 3
Texas A&M 8, Baylor 5
Texas A&M 3, Iowa 2
Houston 17, Baylor 3 (Baylor eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Iowa vs. Houston
Winner's Bracket
Texas A&M vs. Iowa/Houston winner
================================
Lexington Region
Kentucky 6, Ohio 4
North Carolina State 7, Indiana 6
North Carolina State 5, Kentucky 4
Indiana 11, Ohio 2 (Ohio eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Kentucky vs. Indiana
Winner's Bracket
North Carolina State vs. Kentucky/Indiana winner
================================
Louisville Region
Louisville 11, Radford 6
Oklahoma 7, Xavier 2
Louisville 11, Oklahoma 1
Xavier 3, Radford 1 (Radford eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Oklahoma vs. Xavier
Winner's Bracket
Louisville vs. Oklahoma/Xavier winner
================================
Fort Worth Region
TCU 9, Central Connecticut State 6
Virginia 6, Dallas Baptist 3
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Dallas Baptist vs. Central Connecticut State
Winner's Bracket
Virginia vs. TCU
================================
Fayetteville Region
Arkansas 3, Oral Roberts 0
Missouri State 6, Oklahoma State 5
Missouri State 5, Arkansas 4
Oral Roberts 14, Oklahoma State 6 (Oklahoma State eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
Arkansas vs. Oral Roberts
Winner's Bracket
Missouri State vs. Arkansas/ORU winner
================================
Winston-Salem Region
Wake Forest 11, Maryland-Baltimore County 3
West Virginia 9, Maryland 1
Wake Forest 4, West Virginia 3
Maryland 16, Maryland-Baltimore County 2 (UMBC eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
West Virginia vs. Maryland
Winner's Bracket
Wake Forest vs. West Virginia/Maryland winner
================================
Gainesville Region
Florida 10, Marist 6
South Florida 9, Bethune-Cookman 1
Florida 5, South Florida 1
Bethune-Cookman 4, Marist 2 (Marist eliminated)
Games for Sunday, June 4
Elimination Game
South Florida vs. Bethune-Cookman
Winner's Bracket
Florida vs. USF/Bethune-Cookman winner